Par mums

Vai ir iespējams uzlabot tenisa spēli bez trenera palīdzības?

Šāda iespēja ir parādījusies pateicoties kompānijai Icredo, kas nodarbojas ar tenisa mašīnu – lielgabalu un tenisa inventāra tirdzniecību Baltijā un ne tikai.

Pateicoties tenisa mašīnai – lielgabalam Jūs varat spēlēt tenisu laikā, kad vien vēlaties, kā arī kad Jūsu treneris nav pieejams.

Mūsu uzņēmums palīdzēs Jums izvēlēties labāko no tenisa mašīnām – lielgabaliem, kuras ražo viena no pasaulē pazīstamākajām kompānijām Tutor, kas ieņem 1. vietu pārvietojamo, uz baterijām tenisa mašīnu segmentā.

Priekšrocības, kādas Jūs iegūstat iegādājoties tenisa māsīnas un inventāru no Icredo, ir ātra piegāde, kvaltatīvs serviss un garantijas, jebkuram klientam, kam patīk spēlēt lielo tenisu.

Ar piegādes noteikumiem Jūs varat iepazīties mūsu mājas lapas sadaļā Piegāde. Zvaniet vai reģistrējaties internetveikalā, lai iegūtu kvalitatīvu produktu, kas uzlabos Jūsu lielā tenisa spēles iemaņas.

Vai meklējat partneri, kas varētu palīdzēt, nostabilizēt Jūsu tenisa spēles iemaņas, uzlabotu Jūsu pārliecību spēlējot tenisu, kā arī palielināt Jūsu meistarības klasi?

Uzskatiet, ka Jūs jau esat atraduši tādu partneri.

Tenisa mašīnas – lielgabali ir trenažieri, kas paredzēti, lai, ar uzstādītiem mašīnas iestatījumiem, izmestu tenisa bumbas dažādos virzienos, ar dažādu ātrumu un intensitāti no 1 sek.līdz 10 sek. Tenisa mašīnas paredzētas jebkuram sportistam no amatiera līdz profesionālim, tenisa mašīnas – lielgabali ir neatņemama treniņa procesa sastāvdaļa.


Pirktākās preces

Informācija

Jaunākās preces