Informācija par partneru programmu

ICREDO partneru programma ir programma, kurā jebkurš saimnieciskās darbības veicējs vai juridiska persona var pieteikties, lai saņemtu atlīdzību par katru pārdoto produktu no mūsu internetveikala klāsta.

Kā kļūt par partneri?

Par Partneri var kļūt klients, kas ir iegādājies vismaz vienu tenisa mašīnu sev no mūsu mājaslapas un ir reģistrējies ICREDO partneru programmā.

Kā tas darbojas?

Zemāk atradīsiet soļus ICREDO partneru programmas izmantošanai.

  1. Saistītajam Partnerim ir jābūt kādai no ICREDO vietnē iegādātām tenisa mašīnām.
  2. Reģistrējieties Partneru programmai, apmeklējot lietotāja konta sadaļu “PARTNERA ZONA”. Ievadiet visu nepieciešamo informāciju un spiediet “TĀLĀK”.
  3. Sadaļā “Partnera URLs” ģenerējat katram produktam savu kodu, ko tālāk nodot potenciāliem interesentiem.
  4. Kad jūsu klients noklikšķina un nopērk no mums produktu, izmantojot jūsu unikālo saiti ar kodu, lai iegādātos kādu no mūsu produktiem, jūs sākat uzkrāt partnera programmas atlīdzību.
  5. Sadaļa “Statistika” iekš “PARTNERA ZONAS” sniegs jums visu nepieciešamo informāciju par atlīdzību, ko esat nopelnījis.
  6. Atlīdzība, kas nopelnīta par veiksmīgiem pirkumiem ar jūsu kodu, tiek izmaksāta ar bankas pārskaitījumu reizi mēnesī un tikai pēc veiksmīgas piegādes klientam.

Papildus informācija

Atlīdzības likme ir 3%.

Atlīdzības maksa aprēķinās no klienta nopirktās preces summas caur partnera kodu bez pievienotā vērtības nodokļa 21 %.

Piemērs : Ja klients nopērk caur partnera kodu preci, kas maksā 4356,00 € (t.sk. PVN 21%), aprēķins ir šāds = 4356,00 – 21 % ( PVN ņem nost) = 3600 € (summa, no kuras aprēķina partnera izmaksu).

Tālāk no summas 3600,00 € jāaprēķina 3 %, kas ir 108 €.

Kopsavlikums : pārdodot tenisa mašīnu par 4356,00 €, jūs saņemsiet 108 €!

Pirkumi, kas izdarīti izmantojot derīgu atlaides kodu vai akcijas laikā

Dažreiz būs iespēja iegādāties ICREDO produktus ar atlaidi vai atlaižu kodu. Partnera procenti tiks aprēķināti pēc akcijas cenas vērtības vai ar piemēroto atlaidi produktam.

Juridiski: Lūdzu, ņemiet vērā, ka filiāles mārketinga partneris nekādā ziņā nav oficiāla vienošanās kā SIA Credo Baltic darbinieks, asociētais partneris, tirdzniecības aģents vai konsultants.