Kā izvēlēties tenisa bumbiņu mašīnu?

icredo sortimenta tenisa bumbu mašīna

Tenisa bumbiņu mašīnas iegāde ir lielisks veids, kā uzlabot savu tenisa spēli!

Tā ir lielisks treniņu rīks, jo jūs varat pielāgot iestatījumus, lai strādātu pie noteiktiem spēles aspektiem. Ja vēlaties uzlabot to, kā rīkoties ar augstām, dziļām bumbiņām, varat iestatīt mašīnu, lai tā padotu tikai šāda veida bumbiņas. Tāpat, ja izmantojat modernāku tenisa mašīnu, tā var būt aprīkota ar iespēju iestatīt savus pielāgotos treniņus vai iepriekš ieprogrammēt ar treniņiem. Tādā veidā jūs varat trāpīt metienus sev piemērotā secībā, ļaujot praktizēt pēdas darbības modeļus, atgūties un simulēt spēles apstākļus. Turklāt, ja nevarat atrast konsekventus tenisa partnerus, tenisa mašīna ir lielisks veids, kā to mainīt. Tenisa bumbiņu mašīna ļauj jums praktizēt lietas, kuras jums tik labi nepadodas.

Izvēloties tenisa bumbu mašīnu ir vairāki faktori, kuriem jāpievērš uzmanība.

Cena un budžets

Plašajā SPORTS TUTOR tenisa mašīnu klāstā cenas variē sākot no 300 € līdz pat aptuveni 4500 €. Vidējā cena tenisa mašīnai ir apmēram 1500 €. Tev vajadzētu rēķināties ar aptuveni 1200 – 1800 € priekš labas tenisa mašīnas. Kopumā, vairumam spēlētāju būtu nepieciešams noteikt budžetu tā, lai varētu to atļauties, līdz ar to sašaurinot tenisa mašīnu loku, ko izvēlēties.

Spēlēšanas biežums

Ja plāno spēlēt ļoti bieži tenisu ar tenisa mašīnu, jo lielākas izmaksas vari attaisnot, jo izbaudīsi papildu izdevumu vērtību par ekstrām.

Zināšanu līmenis

Ja tu esi iesācējs, visticamāk gūsi labumu no plašāka tenisa mašīnu klāsta nekā pieredzējušāks spēlētājs, kuram, iespējams, būs lielākas prasības no iegādātās tenisa mašīnas.

Šeit ir dažas funkcijas, kas bieži tiek izmantotas, pamatojoties uz prasmju līmeni:

  • Bumbas ātrums: Tenisa mašīna, kas izšauj bumbiņu ar 40 mph būs vairāk kā pietiekama spēlētājam, kas ir jauniņais spēlē. Advancētāks spēlētājs meklēs stiprāka stipruma šāvienu – ap 80 mph.
  • Bumbiņu ietilpība: Tenisa mašīna, kurā saiet 40 bumbiņas parasti ir vairak kā pietiekama iesācējam, kurš varērtu diez gan ātri nogurt, kamēr advancētāks spēlētājs gribetu izvēlēties to, kurai ir lielāks ietilpums.
  • Grieziens: Dažas tenisa mašīnas sviež bumbiņas bez iegrieziena, kamēr citas var izveidot gan topspinu, gan underspinu. Atkal, augstāka līmeņa spēlētājs visticamak novertēs iegrieziena opciju, lai iegūtu reālāku metiena pieredzi.
  • Oscilators: Tenisa mašīnas iespēja grozīties turp un atpakaļ var nebūt kā nepieciešamība iesācējam, bet amatierim un profesionālim tā ir laba papildus opcija.
  • Drills: lai iegūtu lielāku dažādību un labāk simulētu dzīvās spēles scenāriju, treniņi var būt noderīgi. Tomēr iesācējiem parasti nav vajadzīgs tik sarežģīts līmenis.

Mobilitāte un ērtība

Ja tev nav savs tenisa korts, tad iespējams Tev vairak varētu patikt mobila tenisa mašīna un ir 2 faktori, ko Tu gribētu paturēt prātā:

  1. Izmērs. Jo mazaka tenisa mašīna, jo vieglāk to pārvietot no vienas vietas uz citu, kas ir milzīgs plus. Kā arī tā ir pietiekami maza, lai viņu varētu ievietot mašīnā.
  2. Svars. Mēs ieteiktu tenisa mašīnu, kas nav smagaka par 23 kg vairumam spelētāju. Pedēja lieta, ko tu gribētu izdarīt, ir sastiept kādu muskuli, kad mēģini tenisa mašīnu iecelt automašīnā.

Dažas uz bateriju darbināmas tenisa mašīnas piedāvās iekšejo vai ārējo baterijas padevi. Ja izvēlaties ārējo padevi, pacelšanas laikā jūs zaudēsiet aptuveni 5-6 kg. Tenisa mašīna, kas ir pārāk viegla, var nedaudz pakustēties pie lielākas bumbiņu izsviešanas. Tenisa mašīna, kas ir 16-20 kg robežā ir lieliska svara ziņa.

Tenisa bumbu mašīnas jauda

Tenisa mašīnas ir darbināmas ar bateriju vai ar strāvas palīdzību vai ar abiem. Protams, ja Tu meklē mobilu tenisa mašīnu, Tev labāk noderētu ar bateriju darbināma tenisa mašīna.

Skaņa

Nez kāpēc ne tik strikti vērtēts ir tas, cik skaļa ir tenisa mašīna. Ja vienīgi Tev nav pašam savs tenisa korts, vai kāds kas tuvumā nespēlē, mašīnas skaņas līmeni ir vērts uzzināt, lai netraucētu citus spēlētajus.

Tenisa bumbu mašīna, ka ērti lietojama

Lielakajai daļai tenisa mašīnu ir lietošanas instrukcija, kas pieprasa apgūt iestatījumus, taču citas pieprasa vairak manuālas darbības, kas var patērēt pietiekami daudz laika, lai katru reizi vēlētos savādāku metienu. Dažām tenisa mašīnām ir Atmiņas funkcijas, kuras atcerās tavus iestatījumus, lai Tev katru reizi nebūtu jāiet un jāiestata metieni. Šādā situācijā vislabākā opcija ir ar tālvadības pulti vadāma mašīna.

Kopumā, jo vieglāk tenisa mašīnu ir lietot, jo lielāka iespējamība, ka vēlēsies to lietot pēc iespējas ilgāk, tāpēc ir vērts padomāt par labas tenisa mašīnas iegādi!

Jaunākie raksti

Nepieciešama palīdzība?

Mūsu pieredzējušie speciālisti palīdzēs jums izvēlēties.