Volleyball Tutor – volejbola bumbu mašīna

Volleyball Tutor – volejbola bumbu mašīna

4 lietotāji šobrīd skatās šo produktu
KATEGORIJA:
  • Modelis: C1631J
  • Svars (kg): 16.00
  • Izmērs (cm): 74.00 x 56.00 x 33.00

Izmantojiet Volleyball Tutor bloķēšanas, piespēļu vai servju veikšanai. Iestatiet trajektoriju un ātrumu vēlamajam augstumam vai attālumam. Lai iegūtu vēlamo rezultātu, var būt nepieciešami vairāki izmēģinājuma atkārtojumi.

1 595,00 

Apraksts

Bumbas trajektorijas iestatīšana

Pagrieziet trajektorijas regulētāju (lielā poga pa kreisi no vadības pults netālu no mešanas riteņiem) vairākus apgriezienus pretēji pulksteņrādītāju kustības virzienam. Pieturiet ierīci ar vienu roku, un virziet trajektorijas regulētāju ar otru roku. Lai palielinātu trajektoriju, virziet regulētāju uz augšu, bet lai samazinātu trajektoriju — uz leju. Kad mešanas riteņi ir vēlamajā leņķī, stingri pievelciet regulētāju, griežot to pulksteņrādītāju kustības virzienā.

Pagarinājuma statīva pievienošana

Ievietojiet divas gumijas pamatnes, kas ir pievienotas pagarinājuma statīva zemajam galam, divās vienāda izmēra atverēs bumbu statīva augšā. Uzlieciet līdz sešām volejbola bumbām.

Vienmērīgums

Lai metieni būtu vienmērīgi, piepumpējiet visas volejbola bumbas vienlīdz stipri. Stingrāk piepumpētās volejbola bumbas tiks aizmestas tālāk, nekā mazāk piepumpētās bumbas.

Tālvadība (pēc izvēles)

Pārlieciet tālvadības vada brīvo galu pāri savienotājam vadības pults kārbas labajā pusē. Nospiediet pedāli vienu reizi, lai pārtrauktu bumbu padevi, un vēl vienu reizi, lai atsāktu bumbu padevi. Volleyball Tutor saglabā pēdējo tālvadības iestatījumu arī tad, ja tas ir atvienots. PADOMS: Vienmēr uzglabājiet Voleyball Tutor ar IESLĒGTU bumbas padeves funkciju, lai tas darbotos pat tad, ja tālvadības pievads nākamajā reizē netiek izmantots.

Additional information

Weight 16 kg
Dimensions 74 × 56 × 33 cm

Papildus informācija

Bumbu skaits līdz 6
Intervāls (sek.) 6 – 20

LĪDZĪGI PRODUKTI