Sports Tutor Tennis Twist ar akumalatoru

Sports Tutor Tennis Twist ar akumalatoru

13 lietotāji šobrīd skatās šo produktu
  • Modelis: C12
  • Svars (kg): 5.00
  • Izmērs (cm): 27.94 x 25.40 x 55.88

Tennis Twist® tika izstrādāts īpaši iesācējiem, kuri uzsāk trenēties tenisā. Tā kompaktais izmērs un ērtā darbība, padara to par ideālu tenisa treniņu partneri bērniem, kas tikai sāk mācīties spēlēt tenisu. Ja bērns var šūpot raketi, tad viņš vai viņa var spēlēt ar Tennis Twist. Bet Tennis Twist nav paredzēta tikai bērniem.Arī pieaugušajiem tā ir ideāla treniņa mašīna iesildoties.

Original price was: 395,00 €.Current price is: 330,00 €.

Apraksts

VIEGLI IZMANTOT

Tennis Twist® ir vienkārši lietojams.

Vienkārši ieslēdziet to, un tas ik pēc piecām sekundēm izšauj bumbiņu. Bumbas trajektoriju var noregulēt no 3 līdz 6 metriem. Unikālajā spirāles dizainā savietojas līdz pat 28 bumbiņām. Tennis Twist ir pieejams modeļos ar maiņstrāvu un akumulatoriem. Modelis ar bateriju darbosies līdz pat desmit stundām ar sešām ‘D’ izmēra baterijām (nav iekļautas komplektā). Tennis Twist praktiskais, regulējamais diapazons dod iespēju lietot mašīnu uz dažāda seguma laukumiem k, piemēram, piebraucamajos ceļos, pagalmos un pat pagrabos. Tā kā tā svars ir tikai 5 kg, to var viegli transportēt uz vietējiem tenisa kortiem vai parku. Augstas ietekmes plastmasas korpuss ir aprīkots ar ērtu iebūvētu rokturi. Bet nejautājiet bērnam par Tennis Twist ērtību, viņi tikai pateiks, cik jautri tas ir.

NE TIKAI TENISAM

Tennis Twist® var arī izmantot, lai mestu vatelīna treniņu iesācēju beisbolistiem (izmantojot tenisa bumbiņas). Tenisa bumbas ir drošākas bērniem, un tās neizlauzīs logus kā beisbola bumbas.

NE TIKAI BĒRNIEM

Tenisa spēlētāji gūs labumu no jebkura vecuma iesācēju tenisistiem. Tennis Twist® neiebildīs, ja atsitīsiet bumbiņu nedaudz mežonīgāk. Kā arī šo mašīnu variet izmantot, trenējot savu mājdzīvnieku, atļaujot atnest izmestās bumbiņas. Suņi būs pateicīgi par šādas ierīces esamību mājās.

Pasūtot tenisa mašīnu, komplektā nāk līdzi arī tenisa mašīnas lādētājs “Smart Battery Charger”.

Additional information

Weight 5,00 kg
Dimensions 27,94 × 25,40 × 55,80 cm
Modelis

C12

Garantija

1 gads

Bumbu skaits

28

Barošana

Baterija

Spēles ilgums

5 h

Ātrums

3 – 6 km/h

Papildus informācija

Garantija 1 gads
Bumbu skaits 28
Barošana Baterija
Spēles ilgums 5 h
Svars (kg) 5
Ātrums (km/h) 3-6

LĪDZĪGI PRODUKTI